Language switcher

Lennuamet

Lõõtsa 5,
Ülemiste City,
11415 Tallinn

  • Telefon:(+372) 610 3500
  • Faks:(+372) 610 3501
  • E-post:ecaa@ecaa.ee

 

Press ja meedia

E-post: press@ecaa.ee

Telefon: (+372) 5887 3706

Kliki kaardil, et vaadata Google Maps rakenduses
Kliki pildil, et näha suuremalt

Lennuamet on avatud
E-R kell 9:00-16:00

Kohtumise aja palume eelnevalt järelevalveametnikuga kokku leppida

Parkimine:
Parkimine Ülemiste Citys  on tasuline. Ülemiste City linnakus asuvad suured autoparklad (parkimisala EP 90), mis mahutavad kokku ligi 2000 sõiduautot. Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C) on parkimiskohti 281 autole.

Põhja ja Lõuna parkimisalad (EP 90):
2 h – TASUTA (fikseerides parkimisaja alguse parkimiskellaga või paberil)
30 min – 0,5 EUR
24 h – 3 EUR

Hoonete lähiümbruses asuvad tasulised parkimisalad (EP 35):
15 min – TASUTA (fikseerides parkimisaja alguse parkimiskellaga või paberil)
30 min – 1 EUR
24 h – 6 EUR

Parkimine Valukoja parkimismajas (Valukoja 4C):
Esimesed 15 min – TASUTA
Iga alustatud 30 minutit – 1 EUR
24 h – 13 EUR
Ööpäevaringne kuukaart – 80 EUR
Kaotatud pileti tasu – 16 EUR

Sa oled siin

Kontaktid

Peadirektor ja otsealluvad

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Rait Kalda peadirektor 6103500 rait.kalda [at] ecaa.ee
Anastasia Levin õigusnõunik 6103560 anastasia.levin [at] ecaa.ee
Anni Adamson juhtimissüsteemide- ja arendusnõunik 6103583 anni.adamson [at] ecaa.ee
Karolina Miidel teabe- ja dokumendihaldusnõunik 6103566 karolina.miidel [at] ecaa.ee
Anton Merits õigusnõunik 6103587 anton.merits [at] ecaa.ee
Eva Maiste lennundusohutusnõunik 6103592 eva.maiste [at] ecaa.ee
Margit Palm personali- ja kommunikatsiooninõunik 6 103 589 margit.palm [at] ecaa.ee

Lennutegevuse osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Andres Peterson osakonnajuhataja 6103584 andres.peterson [at] ecaa.ee
Liina Kalm vaneminspektor 6103573 liina.kalm [at] ecaa.ee
Anne-Ly Käi vaneminspektor 6103574 anne-ly.kai [at] ecaa.ee
Kersti Lea vaneminspektor 6103578 kersti.lea [at] ecaa.ee
Neeme Üprus vaneminspektor 6103575 neeme.yprus [at] ecaa.ee
Kadri Tusis vaneminspektor 6103585 kadri.tusis [at] ecaa.ee
Olga Tkach vaneminspektor 6103580 olga.tkach [at] ecaa.ee
Risto Roosve vaneminspektor 6103571 risto.roosve [at] ecaa.ee

Lennundustehnika osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Ivo Tolga oskonnajuhataja 6103576 ivo.tolga [at] ecaa.ee
Räni Kruuse vaneminspektor 6103565 rani.kruuse [at] ecaa.ee
Imbi Ots vaneminspektor 6103569 imbi.ots [at] ecaa.ee
Igor Siimon vaneminspektor 6103586 igor.siimon [at] ecaa.ee
Ermo Uuspuu vaneminspektor 6103570 ermo.uuspuu [at] ecaa.ee
Kalle Allikson vaneminspektor 6103572 kalle.allikson [at] ecaa.ee
Reiko Kleius vaneminspektor 6103567 reiko.kleius [at] ecaa.ee

Lennuliiklusteeninduse ja lennuväljade osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Eve Härm osakonnajuhataja 6103562 eve.harm [at] ecaa.ee
Andres Lainoja vaneminspektor 6103590 andres.lainoja [at] ecaa.ee
Keijo Lillo vaneminspektor 6103588 keijo.lillo [at] ecaa.ee
Tanel Kulbas vaneminspektor 6103563 tanel.kulbas [at] ecaa.ee
Diana Krotova vaneminspektor 6103591 diana.krotova [at] ecaa.ee
Moonika Käst vaneminspektor 6103564 moonika.kast [at] ecaa.ee

Lennundusjulgestuse osakond

Nimi Ametikoht Telefon E-post
Martin Kiuru osakonnajuhataja 6103568 martin.kiuru [at] ecaa.ee
Dagmar Agu-Kruusmaa vaneminspektor 6103581 dagmar.agu-kruusmaa [at] ecaa.ee
Enel Rand vaneminspektor 6103561 enel.rand [at] ecaa.ee